top of page

Eğitim ve Gezi Destinasyonları

Gökova Yelken Akademisi sunduğu geniş eğitim yelpazesi kadar, geniş destinasyonlarıyla  da Türkiye'nin lider kuruluşudur. Yelken öğrenirken tatil yapabileceğiniz, Akdeniz'in uçlarından, Karayip adalarına kadar uzanan seyir, eğitim ve gezi rotalarımız, sizlere dünya denizlerinde yelken yapma olasılığı tanıyor. 6 Kişi bir araya gelerek ( veya ücretini ödeyerek) istediğiniz hafta istediğiniz rotayı yaratabilirsiniz.

Türk Kıyıları

Rüzgarı hiç bitmeyen ve temel yelken eğitimi için son derece uygun Hisarönü Körfezi'nin bakir koyları, Bozburun'un kaliteli lokantaları,

Göcek koyları'nın eşsiz yeşili ve fazlası. Dünyanın çok nadir bölgelerinde bulunan teknenizle lokanta önüne bağlamanın keyfini, Türkiye kıyılarında çıkarın.

Hisarönü Körfezi
Datça Yarımadası
Göcek Koyları
Yunan Adaları

Kuzey rüzgarlarıyla hemen hemen tüm sezon boyunca yelken yapmaya müsait olan 12 adalar bölgesi, Yunan adaları gezi ve eğitimleri için gerçekten muhteşem bir lokasyon.

12 Adalar
Santorini
Girit
Mykonos
Atina
Atlantik Geçiş Rotası

Her sene düzenlene Atlantik Rally for Cruisers yarışı için düzenlediğimiz, Marmaris'ten başlayan ve St. Lucia'ya kadar devam eden, tüm offshore eğitimlerinizi alabileceğiniz bir rota.

Akdeniz Geçişi
Atlantik Geçişi
Karayipler

Dünya'ın en meşhur adalarında yelken, tatil, eğitim.. Hepsi bir arada. Coğrafyası dolayısıyla rüzgarlı ve keyifli seyirler Karayipler'de günlük hayatın sadece bir parçası.

St. Lucia
Grenada
İsrail Turları

Gerçek denizciliği ve yelkenciliği hissedebileceğiniz ve tecrübe edebileceğiniz bir rota. Sadece fırtınalı dönemlerde yaptığımız İsrail rotası, fırtına eğitimi için yapılan bir program. Sonunda İsrail'in güzel şehirleri ve Kudüs tarihi turları fırtınalı bir seyirden sonra iyi gelecektir.

Marmaris - İsrail
bottom of page