Eğitim ve Gezi Destinasyonları

Gökova Yelken Akademisi sunduğu geniş eğitim yelpazesi kadar, geniş destinasyonlarıyla  da Türkiye'nin lider kuruluşudur. Yelken öğrenirken tatil yapabileceğiniz, Akdeniz'in uçlarından, Karayip adalarına kadar uzanan seyir, eğitim ve gezi rotalarımız, sizlere dünya denizlerinde yelken yapma olasılığı tanıyor.

Rüzgarı hiç bitmeyen ve temel yelken eğitimi için son derece uygun Hisarönü Körfezi'nin bakir koyları, Bozburun'un kaliteli lokantaları,

Göcek koyları'nın eşsiz yeşili ve fazlası. Dünyanın çok nadir bölgelerinde bulunan teknenizle lokanta önüne bağlamanın keyfini, Türkiye kıyılarında çıkarın.

Kuzey rüzgarlarıyla hemen hemen tüm sezon boyunca yelken yapmaya müsait olan 12 adalar bölgesi, Yunan adaları gezi ve eğitimleri için gerçekten muhteşem bir lokasyon.

Her sene düzenlene Atlantik Rally for Cruisers yarışı için düzenlediğimiz, Marmaris'ten başlayan ve St. Lucia'ya kadar devam eden, tüm offshore eğitimlerinizi alabileceğiniz bir rota.

Dünya'ın en meşhur adalarında yelken, tatil, eğitim.. Hepsi bir arada. Coğrafyası dolayısıyla rüzgarlı ve keyifli seyirler Karayipler'de günlük hayatın sadece bir parçası.

Gerçek denizciliği ve yelkenciliği hissedebileceğiniz ve tecrübe edebileceğiniz bir rota. Sadece fırtınalı dönemlerde yaptığımız İsrail rotası, fırtına eğitimi için yapılan bir program. Sonunda İsrail'in güzel şehirleri ve Kudüs tarihi turları fırtınalı bir seyirden sonra iyi gelecektir.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
Bültene kayıt ol, özel rota ve fırsatlardan haberdar ol
Gökova Yatçılık Tur. Tic. Ltd. Şti
Beldibi Mah. Yaşamkent Sitesi
F Blok No:24 Marmaris/Muğla
0539 423 7353
info@gokovasailing.com
 
gokovayelkenakademisi.com
TÜM HAKLARI SAKLIDIR