Profesyonel Eğitimler

Gökova Yelken Akademisinde tüm profesyonel kurs ve lisanslar, Dünya çapında 36 ülkede 3,500'den fazla üye okulu bulunan ve 1969 yılından beri faliyet gösteren International Sailing Schools Association (ISSA) tarafından onaylıdır. STCW95 ve Engineer eğitimleri dahil olmak üzere geniş bir eğitim yelpazesi bulunan ISSA'in tüm teorik ve pratik eğitimleri, 2015 yılında 'Avrupa Eğitim Merkezi' seçilen Marmaris'teki tesisimizde gerçekleşir.

***Gökova Yelken Akademisi bir iş bulma kurumu değildir.

Kursa katılmayı planlayan öğrenciler, alacakları eğitimle ilgili araştırmaları ve geçerlilikleri kendileri yapmakla yükümlüdürler. Eğitimler için yapılan ödemeler kurs dönemi bittikten sonra iade edilmez, ancak başka bir kurs için kullanılabilir.

Gökova Yelken Akademisi'nde Eğitim

Tüm teorik ve pratik eğitimler, Marmaris'te 350 metrekare alana sahip, doğa içerisinde, uluslararası standartlara uygun derinlikte havuz ve yangın odasıyla tüm teftiş ve denetlemeri geçmiş merkezimizde gerçekleşir. STCW95 kurslarımız gerçek yangın yakılarak, cansalı açılarak, mankenler üzerinde CPR yaparak tatbikat şeklinde yapılır. 

Fiyat Listesi

Eğitim ve Sertifikalar

 

Kurslar

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
Bültene kayıt ol, özel rota ve fırsatlardan haberdar ol
Gökova Yatçılık Tur. Tic. Ltd. Şti
Beldibi Mah. Yaşamkent Sitesi
F Blok No:24 Marmaris/Muğla
0539 423 7353
info@gokovasailing.com
 
gokovayelkenakademisi.com
TÜM HAKLARI SAKLIDIR