top of page

Online Eğitim

elearning900x900 (1).jpg

Tüm doğa sporları gibi, yelken sporu da pratik eğitim ve beceri gerektiren bir spor dalı. Ancak yelken sporunu, diğer doğa sporlardan ayıran en büyük özelliklerinden biri ise, içerisinde birçok teorik ve bilimsel bilginin de bulunması, ve bu teorik bilgilerin seyir esnasında hayati önem taşıyor olmasıdır. Seyir fenerlerinin doğru okunmasından navigasyona, yelkenlinin fiziki yapısından motor bakımlarına kadar birçok teorik konu, eğitimlerimizin büyük bir kısmını oluşturuyor.

Gerçekleştirdiğimiz online eğitimler sayesinde, teorik derslerimizi haftalık kurslarımıza gelmeden önce tamamlayabilir ve bu sayede pratik eğitimlere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Nasıl Olur?

Yelkenli Yatçılık 1, 2 ve 3'ün temel konularını ele aldığımız bu programda, 2 ana metod kullanıyoruz;

 

1.Online Teorik Eğitimler

Bu eğitimler video konferans şeklinde, canlı yayın üzerinden teorik ders anlatımı şeklinde gerçekleşiyor. Belirlenen gün ve saatte online buluşma gerçekleşiyor ve bu esnada sizlere, işlenen konuları destekleyici döküman, video ve animasyonlar gönderiliyor. Aynı zamanda haftalık kurslarımızda kullandığımız ve tarafımızca yazılan ders kitapları, yine size PDF olarak gönderiliyor. Bu dersleri haftanın 2 günü, yaklaşık 2 saatlik yayınlarla gerçekleştiriyoruz.

2. Online İnteraktif Eğitimler

Teorik kısım gerçekleştikten sonra, pratik olarak uygulanması ve gösterilmesi gereken konuları, biz sizin için uygularken, siz bizi yine canlı yayın üzerinden takip edebiliyor ve bu esnada sorularınızı sorabiliyorsunuz. Bu uygulamaları hem tekne üzerinde, hem de harita üzerinde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sadece video izlemek yerine, olayları anı anına yaşayıp gözlemleyebiliyorsunuz. Bu esnada eğitmen ile komünikasyon kurabiliyorsunuz.

Hangi konular kapsanıyor?

Yelkenli Yatçılık 1,2 ve 3 için seçtiğimiz teorik ve interaktif konular şöyle;

YY1_Ders_Programı.jpg
YY2_Ders_Programı.jpg
YY3_Ders_Programı.jpg

Hangi günler eğitimler gerçekleşiyor?

Teorik eğitimlerimiz haftanın 3 günü, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri, interaktif eğitimler ise Salı ve Perşembe günleri gerçekleşecek.

Her seviyenin teorik konuları 2'ye ayrılarak, toplamda 1.5-2'şer saatlik, 2 seans canlı yayın gerçekleşecek.

İnteraktif konular içinse belirlenen günde, yine 2 saatlik senaslar halinde interaktif uygulamalar gerçekleşecek.

Nasıl Kayıt olurum ve Fiyat nedir?

Kayıt olmak için, katılmak istediğiniz seviyeyi seçerek, talebinizi bize bildirmeniz yeterli. Bu aşamadan sonra size canlı yayın için gün, saat ve canlı yayın şifresi paylaşılacak ve gerekli dökümanlar gönderilecek. Online ders ücreti 1 seviye için 780 TL'dir.

Bu ödeme aynı zamanda konaklamalı haftalık kurslarımız için ön ödeme sayılacaktır 1 sene içerisinde istediğiniz bir tarihte bunu kullanabileceksiniz.

Eğitimlerimize katılan öğrenciler, derslerden sonra kendilerine verilen şifre ile, aşağıdaki butona tıklayarak ders videolarına tekrar ulaşabilirler
bottom of page